Termék információ

Titán térdízületek. 1C64 Triton Heavy Duty | Szakembereknek Ottobock HU

Kérjen ajánlatot Alacsony beépítési magassággal az aktív felhasználóknak Titán térdízületek 1C63 Triton Low Profile az 1C60 Triton kiváló tulajdonságait olyan pácienseknek is elérhetővé teszi, akiknek csonkhosszúsága csak alacsony beépítési magasságú alkatrészek használatát teszi lehetővé.

aromaterápia ízületi betegségek esetén egy pillanat az ízületi fájdalomtól

A Triton innovatív felépítése széles felhasználási spektrumot kínál a hétköznapi tevékenységektől a szabadidős sportig. A Triton Low Profile korrózióálló fémalkatrészeinek köszönhetően az eszköz vízálló.

amikor csípőízületi fájdalomban ülök a térdízület ízületi gyulladásának kezelésére szolgáló gyógyszerek

A Triton Low Profile hatékonyan támogatja a járást az egyenetlen talajon. Titán adapterének köszönhetően különösen teherbíró.

térdízület kezelése rehabilitáció az ízületek fájnak, ha az időjárás változik

A Triton Low Profile vízálló. Mérsékelt titán térdízületek magas aktivitású lábszár és combamputált pácienseknek egyaránt alkalmas.

További részletekért kattintson a képen található 'piros karikákra'. Egyénre szabott A cserélhető sarokékkel lehetővé válik a protézisláb finomhangolása az egyedi igényekhez.

• bezenyeiskola.hu - Térdprotézis fémallergiásoknak
  • A térdízület felépítése Hol található az elülső keresztszalag?
  • Elülső keresztszalag műtét - Artroszkópos térdműtét - Medicover
  • Ott a kiváló orvos közölte velem, asszonyom ez nem reumatológia, hanem már ortopéd sebészet és végre megmondta a betegség nevét.
  • Hírek Archives - Dr. Szabó István
  • Innovatív felépítése széles felhasználási spektrumot kínál a hétköznapi tevékenységektől a szabadidős sportig.

Különböző keménységű sarokékek segítségével változtathatjuk a protézisláb merevségét. Karbon előláb Az osztott előláb biztosítja a protézisláb oldalirányú gyors alkalmazkodóképességét a talajviszonyokhoz.

Beroend Enkelled 1A Uppgifte respektiv 4 Instä visnin- rickor, 2 ommend utom- etsvehov el-aktivi- metallodukten o Bock 33

Anyagának köszönhetően kiváló energia visszaadó képességgel rendelkezik. Adapter Nagyszilárdságú titán piramis adapter.

Elülső keresztszalag műtét

Alaprugó A karbon alaprugó összeköti az előlábat és a sarokrugót, teljes, interaktív rendszert alkotva. Az alaprugó lehetővé teszi a protézisláb kiváló alkalmazkodását a változó talajviszonyokhoz és nagyfokú biztonságot és stabilitást biztosít állás és járás közben.

A Phiten Aqua Titán X30 tapasz kiválóan alkalmas az izomfájdalmak csökkentésére.

Karbon sarokrugó A sarokrugó elnyeli a talaj felől érkező erőket, tárolja azt és az elrugaszkodás pillanatában visszaadja a dinamikus járáskép biztosítása érdekében. Referencia szám.

1. Minden ízület fáj a kezelést
  2. Protézis típusok - Dr. Kovács Gyula Ortopédus