Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntöm a Bezenyei Horvát-Magyar Kétnyelvű Általános Iskola honlapján! Intézményünkben horvát nyelvű nemzetiségi nevelés és oktatás folyik. Fontos információkat, aktuális híreket, vidám képeket találhat itt rólunk a figyelmes böngésző. Remélem, honlapunk felkelti érdeklődését intézményünk iránt.

Üdvözlettel:

Leszkovich Istvánné

Értesítés

Tisztelt Szülők!

A tragikus veronai buszbaleset után a kormány megvizsgálta, hogy szükség van-e a jogszabályok szigorítására. A lehetséges szigorításokkal kapcsolatban a kabinet szeretné kikérni a magyar állampolgárok véleményét, különös tekintettel a gyermeket nevelő szülőkre. A párbeszéd elősegítésére a kabinet internetes konzultációt indított. A március 20-ig kitölthető online kérdőív elérhető az alábbi oldalon:

Kérjük, mondják el Önök is véleményüket a lehetséges módosításokkal és szigorításokkal kapcsolatban. Véleménynyilvánításukat előre is köszönjük.

Üdvözlettel:

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Köszönet

Tisztelt Szülők!

Köszönjük, hogy a 2016. évi SZJA 1 % felajánlásával támogatták iskolánk tanulóit.

Kérjük, hogy a továbbiakban is támogassák Alapítványunkat, a bezenyei iskolás tanulókat.

NABIT NONSTOP ALAPÍTVÁNY 18510250-1-08

Egészségnevelési nap

Iskolánkban minden évben megrendezésre kerül az egészségnevelési nap. Külső előadók segítségével az életkornak megfelelően egészségneveléssel kapcsolatos ismeretek átadására, bővítésére kerül sor.