Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntöm a Bezenyei Horvát-Magyar Kétnyelvű Általános Iskola honlapján! Intézményünkben horvát nyelvű nemzetiségi nevelés és oktatás folyik. Fontos információkat, aktuális híreket, vidám képeket találhat itt rólunk a figyelmes böngésző. Remélem, honlapunk felkelti érdeklődését intézményünk iránt.

Üdvözlettel:

Leszkovich Istvánné

Beiratkozás a 2017-2018-as tanévre

A Bezenyei Horvát-Magyar Kétnyelvű Általános Iskolában

a leendő 1. osztályosok beiratkozásának ideje:

2017. április 20. csütörtök  8-19 óra között

2017. április 21. péntek      8-19 óra között

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• A gyermek nevére kiállított személyi azonosító és születési anyakönyvi kivonat
  • A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány
  • A gyermek nevére kiállított TAJ kártya
  • Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás:
  • óvodai szakvélemény (vagy ha van, Szakértői Bizottság véleménye), sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság véleménye.

A beiratkozáskor az alábbi nyilatkozatok is szükségesek, melyekhez nyomtatványt az iskolában adunk.

• Nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről Nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan Nyilatkozat hit- és erkölcstan  vagy etika tantárgy választásáról
  • Nyilatkozat horvát nemzetiségi oktatás választásáról

Köszönet

Tisztelt Szülők!

Köszönjük, hogy a 2016. évi SZJA 1 % felajánlásával támogatták iskolánk tanulóit.

Kérjük, hogy a továbbiakban is támogassák Alapítványunkat, a bezenyei iskolás tanulókat.

NABIT NONSTOP ALAPÍTVÁNY 18510250-1-08

Egészségnevelési nap

Iskolánkban minden évben megrendezésre kerül az egészségnevelési nap. Külső előadók segítségével az életkornak megfelelően egészségneveléssel kapcsolatos ismeretek átadására, bővítésére kerül sor.