Poštovani Korisnik!

Srdačno vas pozdravljam na web stranici Bizonjske hrvatske-mađarske dvojezične osnovne škole.

U našoj ustanovi odgoj i obrazovanje je i na hrvatskom narodnom jeziku. Važne informacije, aktualne vijesti, šaljive slike možete naći o nama. Nadam se da naša web stranica će probuditi vaš interes za našu ustanovu.

Uz srdačan pozdrav:

Zsuzsa Leszkovich
Ravnatelj

Predstavljanje

U ime Bizonjske hrvatske – mađarske dvojezične osnovne škole srdačno pozdravljamo sve vas, koji ste zainteresirani za naš rad.

Od 2008/2009 školske godine naša škola je postala škola s dvojezičnom nastavom. Osim hrvatskog jezika učenici još uče i njemački, kao strani jezik. Cilj našeg pedagoškog programa je razvijanje komunikacijske kulture i pošto smo „ÖKO-ŠKOLA” ,pazimo na zdravlje i na prirodu oko nas.Modernim sredstvima (interaktivna ploča) probamo naše učenike pripremiti za dalje učenje.

Učenike koji su zainteresirani, pripremamo i na jezični ispit.

Pripremamo se na razne priredbe dvojezičnim programom. Naši đaci svake druge godine mogu otputovati u Hrvatsku u Donju Dubravu.

U našoj ustanovi ove godine uče 78 učenika, u lijepim, obnovljenim, modernim učionicama. Roditelji su zadovoljni radom u školi i pomažu u organizaciji raznih priredba.

Naša zaklada (NABIT) potpomaže naše učenike i našu školu.

Nama je svako dijete vrijedno, stoga čekamo sve učenike, koji zajedno s roditeljima prihvaćaju naše vrijednosti i surađuju s nama.