Poštovani Korisnik!

Srdačno vas pozdravljam na web stranici Bizonjske hrvatske-mađarske dvojezične osnovne škole.

U našoj ustanovi odgoj i obrazovanje je i na hrvatskom narodnom jeziku. Važne informacije, aktualne vijesti, šaljive slike možete naći o nama. Nadam se da naša web stranica će probuditi vaš interes za našu ustanovu.

Uz srdačan pozdrav:

Zsuzsa Leszkovich
Ravnatelj

Učenici

2018/2019. školska godina

1. razred

Razrednica: Kiss Ágnes

1.Behon Lőrinc Ferenc

2. Darázs Bálint

3. Kammerhofer Máté Simon

4. Károlyi Krisztián

5.Lenzsér Mór

6. Pákozdi-Lachmann Merse Imre

7.Vida Natasa

2. razred

Razrednica: Kiss Ágnes

1. Benkovics Maja

2. Bohár Milán

3.Borsodi Barnabás

4. Kovács Loretta

5. Martinsich Gréta

6. Novák Dorka

7. Tóth Mirkó

3. razred

Razrednica: Martinsinchné Türi Zsuzsanna

1.Asztalos Korina

2.Deák Tibor

3.Dohovics Lóránt

4.Horváth Rebeka

5.Kálóczi Kornél

6.Rédai Kamilla

7.Rigó Alexa

8.Rigó Szabolcs

9.Schmatovich Natasa

10.Varga Zoltán

4. razred

Razrednica: Nagy Ferencné

1. Behon Aurél István

2. Bohár Anna

3. Káli Dávid

4. Mattusich Katalin

5. Pákozdi-Lachmann Réka

6. Radich Ferdinánd

7. Radits Kitti

8. Rigó Richárd István

9. Rigó Zsombor

10. Siegl Gábor

11. Szikora Márk

12. Tóth Hargita

13. Vezendi Kamilla

14. Völgyi Bence

5. razred

Razrednica: Tóth-Novák Renáta

1. Fekete László

2. Kiss Glória

3. Kovács Fanni

4. Nyirő Boglárka

5. Pákozdi-Lachmann Ákos

6. Pap Franciska

7. Petrekovics Patrik

8. Radich Kornélia

9. Rudnyák Regina

10. Schmatovich Márkó

11. Schmidt Ramóna

12. Szabó Lili

13. Tolnai Mátyás

14. Völgyi Zsófia

6. razred

Razrednica: Schmatovichné Radits Klaudia

1. Grafleitner Réka

2. Gulyás Antónia

3. Kalinkó Márk

4. Lobesz Petra

5. Mattusich Edit

6. Novák Norbert

7. Nyirő Ninetta

8. Radits Karolin

9. Reicher Dávid

7. razred

Razrednica:  Szinger Anna

1. Deczky Adrián

2. Dohovics Letícia

3. Ille Ramóna

4. Rába Vanda

5. Radits Olívia

6. Rubi Katalin

7. Sóki László

8. Szabó Kristóf

9. Tolnai Levente

10. Tóth Dániel

11. Vidra Katinka

12. Vidra Vanessza

8. razred

Razrednik:  Varga Csaba

1. Benkovich Dóra

2. Grafleitner Milán

3. Kovács András

4. Lazok Dániel

5. Makkos Milán

6. Manczal Kevin

7. Nagy Mirella

8. Németh Tamás

9. Petrekovics Kevin

10. Schmidt Gábor

11. Sóki Dorina

12. Szikora Jázmin