Poštovani Korisnik!

Srdačno vas pozdravljam na web stranici Bizonjske hrvatske-mađarske dvojezične osnovne škole.

U našoj ustanovi odgoj i obrazovanje je i na hrvatskom narodnom jeziku. Važne informacije, aktualne vijesti, šaljive slike možete naći o nama. Nadam se da naša web stranica će probuditi vaš interes za našu ustanovu.

Uz srdačan pozdrav:

Zsuzsa Leszkovich
Ravnatelj

Prijateljske škole

Glavni cilj škole je da naši učenici što više usvoje i nauče hrvatski jezik i da đaci imaju mogućnost na putovanje i u pradomovinu. Tako mogu upoznati i hrvatsku kulturu, glavni grad Hrvatske, znamenitosti većih gradova, družiti se i usput vježbati hrvatski jezik.

Kontakt osnovnom školom Donje Dubrave već traje 26 godina. Svake druge godine oko 25-30 naših učenika iskoriste mogućnost, da idu u Donju Dubravu i uživaju u njihovom gostoprimstvu. Tako i mi ih rado čekamo.

Zahvaljujući druženju s osnovnom školom u Brckovljanima naši 5. razredi provede tjedan dana na Jadranskom moru u „Školi u prirodi”.

2010. godine smo potpisali sporazum suradnje sa prijeteljskim školama. Naš cilj je što više učvrstiti te veze.