2. A TERMÉKEK/SZOLGÁLTATÁSOK MEGHATÁROZÁSA

Ízületi javító kapszulák, LXR Glükózamin Komplex – db – Somlyó Gyógyszertár – Fót, Vörösmarty tér 4.

Tartalom

Összetevők: ízületi javító kapszulák Perna canaliculuszselatin, zsírsavak magnézium sói, szilícium-dioxid, ördögcsáklya kivonat Harpagophytum procumbenstömjénfa kivonat Boswellia serratakurkuma kivonat Curcuma longamaltodextrin.

Az új-zélandi tarajos zöldkagyló képes folyamatosan megújítani lengéscsillapító rendszerünket.

tabletták a könyökízület artrózisához második fokú artrózis hogyan kell kezelni

A zöldkagyló tápanyagjai segítenek megőrizni a mozgékonyságot, az ízületek és a porcok egészségét. A mukopoliszacharidok MPS támogatják a sejtnövekedést, illetve az anyagcserében a porcok és az ízületekben lévő szinoviális folyadék termelését, ami egyszerre segít a porc táplálásában és az ízület nedvesítésében. A porcok természetes építőkövei, a glükozamin-szulfát és a kondroitin-szulfát részt vesznek az ízületek táplálásában és erősítésében, így fokozzák azok ellenálló-képességét a kopással és az elhasználódással szemben.

glükózamin kámfor kondroitin vásároljon cápa kenőcsöt ízületekhez

A glükózamin a szalagok és az inak alapvető építőeleme, illetve gátolja bizonyos porcbontó enzimek hatását is, mellyel képes lassítani vagy megállítani a porcok pusztulásának folyamatát.

Továbbá javítja az ízületi folyadék viszkozitását, és erős gyulladásgátló, fájdalomcsillapító hatása is van.

Kérjük, adja meg telefonszámát, hogy munkatársunk a lehető leghamarabb vissza tudja hívni Önt! Visszahívást kérek Telefonos rendelés: Már ön is hosszú ideje keresi a megoldást ízületi- és izom problémáira? Higgye el, nincs egyedül ezzel, hiszen manapság sajnos egyre többen szenvednek olyan mozgásszervi megbetegedésekben, amikre hosszú időn keresztül nem találják meg a hatékony megoldást. A Body Balance vitamin természetes- és természetben fellelhető összetevőit úgy válogattuk össze, hogy azok az ízületi kopás, gyulladás és fájdalom ellen hosszú távon is fel tudják venni a versenyt.

Az Ördögcsáklya hatékony gyulladásgátló, duzzanatlohasztó és fájdalomcsillapító anyag. Alkalmazható krónikus hájfájás, degeneratív reumatikus betegségek, íngyulladások pl. A tudósok azt állapították meg, hogy az Ördögcsáklya kivonat a fájdalom csökkenését és a mozgásképesség javulását eredményezi már néhány hetes fogyasztás után.

Az Ördögcsáklya kifejezetten jótékonyan hat a boka törések kezelése panaszokra és a fájó ízületekre, de kitűnően alkalmas a fáradt, igénybevett izmok ellazítására, regenerálására, a mozgékonyság visszaszerzésére és a fájdalmak csillapítására is.

a kéz ízülete fáj a hüvelykujját ízületi fájdalmak esetén nem ajánlott

Műtétek, balesetek után szintén segít a végtagok gyógyulásának gyorsításában. A kurkuma fő hatóanyaga a Kurkumin, ami egy bivalyerős polifenol antioxidáns vegyület, illetve nagyon eredményes gyulladáscsökkentő, immunstimuláló és fájdalomcsillapító hatású is. E képességei miatt válik a kurkuma rendkívül hatékonnyá az ízületi gyulladások, a porckopás és a reumás panaszok ellen.

véraláfutás az ízületekben térdbursitis kezelése artrózissal

Kutatások során bebizonyosodott, hogy a Kurkuma a porcokat is erősíti, illetve elősegíti a porcok fejlődéséhez nélkülözhetetlen kollagén termelődését. A tömjénfa gyantájában lévő boswellin-savak hatékonyan gátolják a gyulladásos ingerületátvivő molekulákat. Berepedezett porcok esetén képes visszaépíteni a porckopást.

Porckorongsérv esetén is segíthet a gyógyulásban. Gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmas a csont-ízületi gyulladás, az osteoarthritis és a rheumatoid arthritis kezelésére is. Fájdalomcsökkentő képességei miatt arthritis-es fájdalom, ízületi fájdalom, valamint krónikus hát- és izomfájás fennállásakor is hatásos.

Ezek a készítmények sportolóknak éppúgy ideális ízületi támogatást nyújtanak, mint a passzívabb életmódot élők és idősek számára. Természetesen különböző készítményekke érhető el a megfelelő eredmény a különböző mozgásformák és ízületi panaszok esetén, így érdemes tüzetesen tanulmányozni az ízületvédő és porcerősítő készítmények leírását a megfelelő termék megtalálásához.

Fokozza a gyulladt ízületek vérellátását, így javítja azok mozgékonyságát, miközben lassítja az ízületi szövet leépülését. Ízületi gyulladásban szenvedő betegek esetén az ödéma csökkenését és a fájdalom enyhülését eredményezi.

tarsális ízületi fájdalom nem ártalmas gyógyszerek a térdízületre

Támogatja az izomszöveti ízületi javító kapszulák javítását, illetve hozzájárul a porcok erősítéséhez is.