A scaphoid duzzanata, Scaphoid törés és csukló fájdalom diagnózis - Ortopédia -

Scaphoid fracture tests,

Karcsoport címke: Teszt-kar csoport Másik név: Mágneses rezonancia képalkotás MRI vagy számítógépes tomográfia CT Jogosultság Kritériumok: Felvételi kritériumok a kontroll karú alanyoknál: Azok a személyek bevonhatók ebbe a tanulmányba, akik megfelelnek az összes alábbi felvételi kritériumnak: 1.

Scaphoid Bone Fracture Emergency

Képesek és hajlandóak írásbeli beleegyező nyilatkozatot megadni a tanulmányban való részvételhez. Kizárási kritériumok a kontroll karú alanyok esetében: Azokat a személyeket, akik megfelelnek az alábbi kizárási kritériumok bármelyikének, kizárják a tanulmányból: 1.

a csípőízületek alulfejlettsége

Terhesnek vannak dokumentálva a PI orvosi megítélése alapján és figyelembe véve a terhesség igazolására vonatkozó helyi klinikai gyakorlati előírások; 2. Volt már korábbi traumája mindkét csuklóban. A tesztkaros alanyok felvételi kritériumai: Azok a személyek bevonhatók ebbe a tanulmányba, akik megfelelnek az összes alábbi felvételi kritériumnak: 1.

Megerősített vagy feltételezett disztális sugár vagy scaphoid csuklótörés van; 3.

fáj a vállaim

Képesek és hajlandóak teljesíteni a DTS képalkotó vizsgát ha még nem fejezték be ; 6. Képesek és hajlandóak írásbeli megalapozott beleegyezést biztosítani a részvételhez.

ujj ízületi fájdalom injekciók

Kizárási kritériumok a teszt karú alanyok scaphoid fracture tests Azokat a személyeket, akik megfelelnek az alábbi kizárási kritériumok bármelyikének, kizárják a tanulmányból: 1. A kép látómezőjén belül legyen további trauma, amely vagy hatással van a képre a scaphoid vagy a disztális sugarú törés vizualizálása vagy megváltoztatása; 3.

váll izületi gyulladás

Korábban rekonstrukciós műtéten vagy rögzítésen esett át. Nem: Összes.

Nabil Ebraheim rágó ízületi fájdalom Kovács Rita, adjunktus előadásai és publikációi Előadások: 1. Nyizsnyánszki A.