Online francia gél-lakk és műköröm oktatás

Közös gélkatalógus, Rólunk - Perfect Nails

Faberlic 2020.2-es katalógus

Online oktatás Online oktatás esetén szükséged lesz egy Facebook profilra, ahol megkeresed a létrehozott oktatási csoportot és csatlakozol. Közös gélkatalógus a tandíj megérkezett hozzánk, a Facebook-os csatlakozási kérelmedet elfogadom a csoportba.

közös gélkatalógus aki kezeli az ízületi gyulladást

A csoportokba HD minőségű oktató videó van feltöltve, így az oktatás sokkal minőségibb, mint egy élő videós bejelentkezés.

Technikai képzéseinkhez OKJ bizonyítvány csatolása szükséges, ezt készítsd elő, és kártyával tudod rendezni a 'Jelentkezem' gombra kattintva a tanfolyam díját. Amennyiben utalással szeretnél fizetni, akkor azt jelezd felénk valamelyik platformunkon és küldünk neked egy utalásos számlát.

Szülinapot ünneplünk a Life Care-nél!

Az azon szereplő számlaszámra kell utalnod berdyansk ízületi kezelés tandíjat és az azon szereplő számla sorszámát kell az utalás megjegyzésbe írnod. Online oktatás esetén lehetőséged van később is kérdezni privát Facebook üzenetben vagy a videó alatti komment szekcióban, amennyiben valamelyik technika nem sikerül vagy visszacsatolást szeretnél az elkészült munkádról.

közös gélkatalógus közös kezelés montenegro

A videóanyag mentése nem megengedett, annak továbbosztása, publikálása jogi következményeket von maga után. Az oktatás 3 hónapig nézhető vissza, korlátlan mennyiségben! Közös gélkatalógus közös gélkatalógus Technikai képzéseinkre csak akkor jelentkezz, ha rendelkezel Kézápoló, műkörömépítő, Kéz- és lábápoló, műkörömépítő, illetve olyan kozmetikus OKJ-s vizsgával, amely a kézápoló modult tartalmazza.

A helyszíni oktatásra a bizonyítványodat és személyi igazolványodat feltétlenül hozd magaddal, mert az oktatás elején kérni fogjuk! Díszítő képzéseinken akkor is részt vehetsz, ha nem rendelkezel a fenti képesítésekkel de érdekelnek az ilyen jellegű képzések, esetleg belesnél a körmösök világába.

Oktatási díj, előleg A foglalás megerősítéséhez előleget kell befizetned, melyet  a jelentkezési felületen tudsz rendezni káryzás befizetéssel.

Online francia gél-lakk és műköröm oktatás

A jelentkezés során a rendszer automatikusan elirányít a fizető felületre! Az oktatási díj fennmaradó részét a helyszínen, készpénzben tudod majd rendezni. Lemondási feltételek Ha valami miatt mégsem tudsz eljönni az oktatásra, akkor kérünk, hogy legalább 2 héttel a képzés napja előtt jelezd írásban!

Ebben az esetben a befizetett előleget vissza tudjuk téríteni, vagy át tudjuk vezetni egy másik időpontban megrendezendő oktatásra.

közös gélkatalógus ízületi fájdalom úszó

Ha 2 héten belül mondod le a jelentkezésedet, vagy az oktatás napjára nem jössz el, akkor az előleget nem tudjuk visszatéríteni. Parkolás Általában a környező utcákban van parkolóhely, ahol parkolási díjat kell fizetni. A WestEnd többi parkolójában is tudsz parkolni óránként Ft-os áron.

Étkezés, szünet Az oktatás felénél fél óra szünetet hagyunk az ebédhez. Mikrohullámú sütő biztosított a helyszínen, ha szeretnél főtt ételt enni.

1. Images about #olaj on Instagram
  2. Faberlic es katalógus
  3. Az ízületek fájhatnak a hidegtől
  4. Rólunk Perfect Nails - a megbízható műkörmös termékek márkája A Perfect Nails megbízható anyagai rengeteg kéz- és lábápoló szakember munkáját könnyítik meg.
  5. Ízületi betegség burgonya

Eszközök, anyagok, vásárlás Magánképzés esetén minden anyagot és eszközt az oktató biztosít, így csak ceruzára és jegyzetfüzetre lesz szükséged. Időtartam A képzés időpontját közösen egeztetjük, amikor neked és az oktatónak is megfelelő az időpont.

Mit fogsz tanulni?

Tanúsítvány, Oklevél Minden tanulónak oklevelet adunk a részvételről. Magánoktatás Abban az esetben, ha technikai tananyag is szerepel az oktatásba, akkor modellt kell biztosítanod az oktatás napjára, aki közös gélkatalógus csupasz körömmel érkezzen az oktatás kezdetére!

Ha töltést vagy gél-lakk oldást, eltávolítást szeretnél látni tőlem, akkor a modelleden legyen lenőtt műköröm vagy gél-lakk. Amennyiben nem sikerült modellt találni, akkor a tanuló a saját kezén is dolgozhat, bár ez a tanulás hatékonyságát csökkenti.

Crystal Nails 2019 Tél Katalógus

Díszítő magánoktatás esetén a díszítések Tip-re készülnek, modellre nincs szükség. Két fő tanuló esetén a technikai tanfolyam modell nélkül zajlik. A tanulók egymáson dolgoznak, tehát mindkét tanulónak saját, csupasz körmökkel érkezzen.